Teams

Hierbij de teamindeling jeugdteams voor seizoen voorjaar 2019-2020 t/m JO15.

 

  JO7
   
1 Yordi Wichmann        
2 Yip Kappen        
3 Leon Bos        
4 Tim Kuiper          
5 Davey Boer        
6          
  JO8-1 (6x6) JO8-2 (6x6)
 JO8-3 (6x6)
 1  Keyeano Mast  1 Bas Gils   1 Matz Freije 
 2  Maarten van Asperen  2 Jolien Pakker  2 Rijk van der Gaast 
 3  Stijn Schuur  3 Sven Bakker   3 Frank de Wit
 4  Benjamin Alisinapour  4 Senn Kucera   4 Dustin Huizinga
 5  Bram Boxum   5 Teun Kuizenga  5 Jurre Hoekstra
 6 Milan de Witt   6 Evi Perez  6 Noah Roggema
 7 Raymon Sanders   7 Joey de Best      
 8 Lars Hartog    8 Liz Kremer     
           
JO9-1 (6x6)
1 Rik Elderman        
2 Tristan Deun        
3 Ruben Nijmeijer        
4 Jisse Hendriksen        
5 Anouk Baptist         
6 Tomas Holthuis        
7 Laurens Dijkstra        
8 Timon Weening        
9 Duncan Feenstra         
           
JO10-1 (6x6) JO10-2 (6x6) JO10-3 (6x6)
1 Brayn Mollema 1 Sem Kappen 1 Rosalie Homan
2 Roan Knol 2 Matthias Werkman 2 Inez Groenwold
3 Olivier Spits 3 Sylvinho Voos 3 Wieke vd Lei
4 Oskar Moorlag 4 Lucien Boulahouache 4 Floris Rodenburg
5 Valentina van Dijken 5 Maurice Boulahouache 5 Joost Brons
6 Dieke Holthuis 6 Marijn Grashuis 6 Jorik van Prooijen
7 Shae Dekker 7 Marens van Jaarsveld 7 Aaron de Leeuw
8 Stijn Blokzijl 8 Sven Nanninga  8 Sven Smit 
           
JO11-1 (8x8)  JO11-2 (8x8)
 
1 Jesper Sikkes  1 Salem Mussie     
2 Indy Roggema  2 Deon Pinkster      
3 Sepp Huizinga  3 Daniél Velten     
4 Gijs Boxum  4 Quinten Matthijs     
5 Jesse Jut  5 Frank Wuite      
6 Mark van Asperen   6 Ben Stuut     
7 Jesse Schaafsma  7 Stef Doornbos    
8 Tristan Feenstra  8 Nila van Roy       
9 Nout Boer   9 Tom van der Gaast    
10 Rens de Boer  10      
           
JO13-1 (11x11) JO13-2 (11x11)
1 Wessel vd Heide 1 Laurens van Iersel    
2 Casper van Wakeren  2 Giedo Coster    
3 Julian Mollema 3 Tom Schuiling    
4 Tomas Hartog 4 Sander Eggens    
5 Nick van Veldhuizen 5 Fabian Leegwater    
6 Tom van Veldhuizen 6 Maikel Sanders    
7 Justin Hamminga 7 Tiemen van Jaarsveld    
8 Ties Bos 8 Simon Knapper    
9 Tyrell van Oosten 9 Nick vd Veen    
10 Manuel Kes 10 Jarick  Freije    
11 Job Velten 11 Janto Holthuis    
12 Luc Siegers 12 Thom Pakker    
13 Myron Joustra 13 Tim Smit    
14 Boris van Dasselaar 14 Milan Slagter     
15 Niels van der Schuur  15      
           
JO15-1  (11x11) JO15-2 (11x11) MO15-1 (11x11)
1 Florian Rustema  1 Ruben Reitzema  1 Tiare v Waardenberg 
2 Ryan Visser 2 Remon Oijnhausen 2 Jolijn Borg 
3 Ingmar Nijdam 3 Tim Oost 3 Kyra van Wakeren 
4 Sem Landman 4 Jorik Sterenborg 4 Nynke Weender 
5 Olaf Bakker 5 Yim Dorreboom  5 Lilian Kreuze 
6 Matthijs Moedt 6 Luuk Slagter 6 Isa Bos 
7 Milan Meijer 7 Steyn Greydanus  7 Lidia Mussie 
8 Lars vd Schuur 8 Tristan Postema 8 Anna Steffens 
9 Damian Aria Parsa 9 Jorn Boer  9 Feline Kuiper 
10 Nick Siegers 10 Daniel Werkman  10 Evelien van de Laan 
11 Lars Poortman 11 Nathan Manuputtij 11 Kathy Paré 
12 Sven Pakker  12 Luc Brink   12 Lynn Leegwater  
    13 Stefano Coppola     
           

 Voorlopige teamindeling

Voor het seizoen 2019-2020 zijn we er niet in geslaagd een volwaardig en voltallig 1e elftal op de been te brengen. Wij hebben dat vorige maand aan de KNVB doorgegeven.
Het bestuur betreurt dit ten zeerste, maar we hebben deze maatregel, die zich in het vorig seizoen al aankondigde helaas moeten nemen. Gelukkig kunnen we de bijna volledige selectie onderbrengen in Harkstede JO 19.
De hoop en wens is dat we in de toekomst uiteraard wel weer een 1e elftal op de been kunnen brengen. Ook zijn we blij dat onze hoofdtrainer, Gerard Hut het komend seizoen twee jeugdteams gaat trainen, waaronder JO19.
Ook voor het tweede en derde elftal is de selectie aan de krappe kant. We hopen dat naast de uitbreiding van het aantal jeugdteams er in de toekomst ook weer aanwas voor de seniorenteams komt.

 

Selectie 2e elftal Selectie 3e elftal
       
  Renato Deiana   Andre Kooistra
  Erik van Bruggen   Hooite Boerema
      Cees Hoek
       
 1 Martin Bakker (k) 1 Erik Smit (k)
 2 Kasper Beuker 2 Paul Dagelet
 3 Paul Boxum 3 Ruud Drenth
 4 Jelle Dikkema  4 Gunnard Doornbos
 5 Dennis Eising 5 Thomas van de Geest
 6 Raymond Erenstijn 6 Henk de Groot 
 7  Vincent Feenstra 7 Andre Janzen
 8 Martijn Guikema 8 Johan de Jong
 9  Gerko Holtjer 9 Ben Knollema
10 Marcel Huizing 10 Elmaz Krasniqi
11 Michael Klok 11 Bert Landman
12  Paolo Mameli 12 Willem Jan Oostland
13 Wolter Schomaker 13 Theo Ruben
14 Justin Tolhuis 14 Rens Schoonveld
15 Marvin Tolhuis 15 Jacob Smink
16 Bram Visser 16 Adriaan Voorbraak  

 

Lijkt het jou leuk om een balletje mee te trappen?
Ben je tussen de 11 en 14 jaar?
Probeer het een keer en train vrijblijvend mee met MO13!
We trainen op dinsdag en donderdag van 18:00 -19:00 uur!

Contactpersoon:
Marjolijn Jongens: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

 

 

Hoofdsponsors

 

Webshop Sportmaat

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsorgalerij

Van Harte Gefeliciteerd!

Ard Brons (47)
sling.gif

 

Rookverbod geldt voor
het hele sportpark!

 

 

 

Er zijn 149 gasten online