NB: Het programma is onder voorbehoud!

Datum Tijd Wedstrijden Bijzonderheden
       
zondag:      
01-03-2020 09:30 Mix-Jeugdtoernooi... Borgstee
  10:00 Muntendam 3 - Harkstede 3  
  11:00 Harkstede 2 - Sc Stadspark 4  
       
maandag:      
02-03-2020 20:00 Trainers- en Leidersoverleg  
Datum Tijd Wedstrijden Bijzonderheden
       
zaterdag:   THUIS  
07-03-2020 09:00 Harkstede JO9-1 - HSC JO9-2G  
  09:00 Harkstede JO10-1 - St Glimmen/Yde JO10-1G  
  09:00 Harkstede JO11-1 - BATO JO11-1G  
  10:00 Harkstede JO17-1 - Sjo Kroonpolder JO17-1  
  11:00 Harkstede JO8-1 - Sjo Oldambt JO8-1  
  11:00 Harkstede JO13-1 - Omlandia JO13-1  
  13:00 Harkstede JO13-2 - Sjo Coendersborg JO13-2  
  13:00 Harkstede JO15-2 - Hoogezand JO15-3  
    UIT  
  08:45 HS'88 JO8-1 - Harkstede JO8-2  
  09:00 Sjo ASVB/Wedde JO10-1G - Harkstede JO10-3  
  09:00 Omlandia JO8-1 - Harkstede JO8-1  
  09:00 Lycurgus JO7-6  - Harkstede JO7-1 te Engelbert
  09:20 Harkstede JO7-1 - Engelbert JO7-2G te Engelbert
  09:40 Gorecht JO7-4 - Harkstede JO7-1 te Engelbert
  10:15 Helpman JO11-4 - Harkstede JO11-2  
  10:15 Engelbert JO10-1G - Harkstede JO10-2  
  11:00 Peize MO15-1 - Harkstede MO15-1  
  11:55 Haren JO15-1 - Harkstede JO15-1  
  14:00 Sjo ZVC'14 JO19-1 - Harkstede JO19-1  
  14:15 Fc Lewenborg JO17-4 - Harkstede JO17-2  
       
zondag: 10:00 Harkstede 3 - WVV 5  
08-03-2020 11:00 Groen Geel 2 - Harkstede 2  
       
zaterdag:   THUIS  
14-03-2020 09:00 Harkstede JO8-2 - Sjo NWWC JO8-1  
  09:00 Harkstede JO10-2 - Noordpool UFC JO10-1  
  09:00 Harkstede JO11-2 - Velocitas 1897 JO11-2  
  11:00 Harkstede JO7-1 - Gorecht JO7-4 te Harkstede
  11:00 Engelbert JO7-2g - Lycurgus JO7-6 te Harkstede
  11:20 Lycurgus JO7-6 - Harkstede JO7-1 te Harkstede
  11:20 Engelbert JO7-2g - Gorecht JO7-4 te Harkstede
  11;40 Harkstede JO7-1- Engelbert JO7-2g te Harkstede
  11:40 Gorecht JO7-4 - Lycurgus JO7-6 te Harkstede
  11:30 Harkstede MO15-1 - Gorecht MO15-2  
  13:30 HarkstedeJO15-1 - Zuidhorn JO15-2  
  15:00 Harkstede JO19-1 - SPW JO19-1  
    UIT  
  08:30 Helpman JO9-3 - Harkstede JO9-1  
  08:45 Winsum JO13-1 - Harkstede JO13-1  
  08:45 HS'88 JO8-1 - Harkstede JO8-1  
  09:00 HSC JO9-4G - Harkstede JO8-3  
  09:30 Westerbroek JO10-1G - Harkstede JO8-3  
  10:30 Westerwolde JO13-2 - Harkstede JO13-2 tijdswijziging!
  10:30 Wildervank JO11-1 - Harkstede JO11-1  
  12:25 Peize JO17-1 - HarkstedeJO17-1  
  12:30 WVV JO15-4 - Harkstede JO15-2  
       
zondag:      
15-03-2020 10:00 Harkstede 3 - Pekelder Boys 3  
  10:00 GSAVV Forward 6 - Harkstede 2  
       
zaterdag:      
21-03-2020 09:00 Harkstede JO11-2 - Gorecht JO11-3  
  09:00 Engelbert JO7-2G - Harkstede JO7-1 te Haren
  09:20 Harkstede JO7-1 - Gorecht JO7-4 te Haren 
  09:40 Lycurgus JO7-6 - Harkstede JO7-1 te Haren
  10:00 Noordpool UFC JO10-1 - Harkstede JO10-2  
  11:30 HFC'15 JO13-2 - Harkstede JO13-1 tijdswijziging!
  13:00 Harkstede JO13-2 - Fc Lewenborg JO13-4  
       
zondag:      
22-03-2020 10:00 Harkstede 3 - Noordster 4  
  10:00 Gomos 3 - Harkstede 2  
       
zaterdag:   THUIS  
28-03-2020 09:00 Harkstede JO8-1 - Middelstum JO8-1  
  09:00 Harkstede JO9-1 - GVAV Rapiditas JO9-3  
  09:00 Harkstede JO10-1 - DVC Appingedam JO10-1  
  10:30 Harkstede JO17-1 - Be Quick 1887 JO17-3  
  11:00 Harkstede JO8-3 - NEC Delfzijl JO8-2  
  11:00 Harkstede JO11-1 - HS'88 JO11-1  
  13:00 Harkstede JO15-2 - HFC'15 JO15-5  
  13:00 Harkstede JO15-1 - HFC'15 JO15-2  
    UIT  
  08:45 BATO JO13-1 - Harkstede JO13-1  
  09:00 Noordster JO13-2 Harkstede JO13-2  
  09:00 Farmsum JO10-1 - Harkstede JO10-2  
  09:00 Omlandia JO8-1 - Harkstede JO8-2  
  09:45 GVAV Rapiditas JO11-5 - Harkstede JO11-2  
  10:30 De Heracliden JO10-2 - Harkstede JO10-3  
  11:00 DIO Groningen JO17-2 - Harkstede JO17-2  
  11:00 KLoosterburen MO15-1 - Harkstede MO15-1  
  14:00 Meeden JO19-1 - Harkstede JO19-1  
       
zondag:      
29-03-2020 10:00 ZNC 4 - Harkstede 3  
  11:00 Harkstede 2 - Drachten 4