Teams: Leiders Trainers Tijden:  
           
  Harkstede 1 zo Anne-Jan Dikkema Gerard Hut di+vrij: 20:00-21:30  
    Mickey vd Heide      
  en        
  Harkstede 2 Renato Deiana   di+do: 20:00-21:30  
    Erik van Bruggen      
            
  Harkstede 3 Hooite Boerema   do: 20:00-21:30  
    Andre Kooistra      
           
  Harkstede VR-1 Wolter Siccama Wolter Siccama woe:19:30-20:30  
    Ellen ten Cate      
    Eline de Vries      
            
  Harkstede JO17-1
Kees de Jong Gert-Jan van Dijken di: 20:00-21:00   
    Ruud Drenth Kees de Jong do: 20:00 - 21:00  
           
           
  Harkstede MO17-1
Roy de Boer Roy de Boer di+do: 19:00-20:00  
    Michel de Boer      
           
  Harkstede JO15-1
Bert Landman Bert Landman di+do: 19:00-20:00  
    Hilbrand Rustema      
           
  Harkstede JO15-2
vacant Gert-Jan van Dijken ma+woe: 18:00-19:00  
            
  Harkstede MO15-1 Janny Beuker Janny Beuker en Tom van Hemmen di: 19:00-20:00  
    Gerben v Wakeren Gerben v Wakeren  do: 19:00-20:00   
           
  Harkstede JO13-1
Frits Siegers Bas Bentem en Erwin Grimme di: 19:00-20:00  
    Sietze Greydanus Gerben v Wakeren en Erwin Grimme do: 18:00-19:00  
           
  Harkstede JO12-1
HJ van Dasselaar Bas Bentem en di: 18:00-19:00  
    Bas en Erwin Erwin Grimme do: 19:00-20:00   
            
  Harkstede JO11-1
Kees Freije Robin van Hemmen en di: 18:00-19:00   
    Willem Holthuis Arend Kloosterhuis do: 18:00-19:00  
           
  Harkstede JO11-2
Garmt Pakker Evi Booij en di: 18:00-19:00  
    Marije Knapper Inge Scholtens  do: 18:00-19:00   
            
  Harkstede JO10-1
Nico Sikkens Gert-Jan van Dijken ma+woe: 17:00-18:00  
             
  Harkstede JO9-1 Douwe Moorlag Gert-Jan van Dijken ma+woe: 16:00-17:00  
    Peter de Boer      
           
  Harkstede JO9-2
Onno Boulahouache Robin van Hemmen en di+do: 17:00-18:00  
      Dennis Dekker    
             
  Harkstede JO9-3
Ard Brons Dennis Dekker en di+do: 17:00-18:00  
      Robin van Hemmen    
           
  Harkstede JO8-1
Ferry Deun Harrie Venhuizen en ma+woe 16:00-17:00  
    Henk Elderman Chantal Enting en Myra Jansen    
           
  Harkstede JO7-1 Martin Hoekstra Cristel Prins, Chantal Enting woensdag: 16:00-17:00  
      en Myra Jansen    
           
  Keeperstraining Ron Nieboer O9 t/m O12 di: 17:30 - 18:15  
      O13 t/m O17 di: 18:15 - 19:00  
           

 

    Bestuurskamer  
     Wetra-veld  
veld 1    veld 3  
       
veld 2    veld 4  
       
keepersveld