Teams: Leiders Trainers Tijden:
       
Harkstede 1 za Gerard Hut Gerard Hut di+do: 20:00-21:30
  Theresia Bentem    
       
Harkstede 2 zo     do: 20:00-21:00
       
Harkstede VR1 Wolter Siccama Wolter Siccama woe: 20:00-21:00
  Ellen ten Cate    
  Eline de Vries    
       
Harkstede 45+ Theo Ruben    
  Andre Kooistra    
       
Harkstede JO19-1 Kees de Jong Ben Knollema di+do: 20:00-21:30
    Johan de Jong  
       
       
Harkstede JO17-1
Jan Blaauw Jan Blaauw ma+woe: 20:00-21:30 
  Kees Poort   Kees Poort    
       
Harkstede JO15-1
Jeroen Dorreboom Bas Bentem  en ma: 19:30-21:00
    Robin v Hemmen  
    Gerben v Wakeren do: 19:30-21:00
        
Harkstede JO14-1
Bas Bentem Bas Bentem di+do: 18:00-19:30
  Gerben van Wakeren    
  HJ van Dasselaar    
       
Harkstede JO13-1
Kees Freije Gert-Jan van Dijken di: 19:30-20:30
  Garmt Pakker   Paolo Mameli do: 19:30-20:30 
       
Harkstede JO12-1 Peter de Boer Corné van Maar ma+wo: 18:00-19:00
  Corné van Maar Robin v Hemmen  
       
Harkstede JO12-2 Jan Jaap Wuite Corné van Maar ma+wo: 18:00-19:00
    Robin v Hemmen  
       
Harkstede JO11-1
Douwe Moorlag Gert-Jan van Dijken ma+wo: 17:00-18:00
    Pieter Smit  
         
Harkstede JO11-2 Onno Boulahouache Gert-Jan van Dijken ma+wo: 17:00-18:00
  Pieter Smit Pieter Smit  
       
Harkstede JO10-1
Henk Elderman Gert-Jan v Dijken ma: 18:00-19:00
  Willem Holthuis Gert-Jan v Dijken wo: 18:00-19:00  
         
Harkstede JO9-1
Patrick de Witt Corné van Maar en ma+woe: 17:00-18:00
  Stephanie de Witt Robin van Hemmen  
       
Harkstede JO9-2
vacant Corné van Maar en ma+woe: 17:00-18:00
    Robin van Hemmen  
       
Harkstede JO8-1 Thijs Kuiper GertJan v Dijken di: 16:00-17:00
  Ron Huizenga  GertJan v Dijken do 16:00-17:00  
       
Harkstede JO7-1 vacant Harrie Venhuizen woe: 16:00-17:00
       
Keeperstraining Ron Nieboer O9 t/m O12 woe: 17:30 - 18:15
    O13 t/m O19 woe: 18:15 - 19:00

 

    Bestuurskamer  
     Wetra-veld  
veld 1    veld 3  
       
veld 2    veld 4  
       
keepersveld