vv Harkstede

Start trainingen en namen trainers grotendeels bekend!

Op onze nieuwe website www.vvharkstede.nl is voor elk team een eigen teampagina gereserveerd. Op deze teampagina staan de namen van de spelers van het team, maar vanaf nu ook de trainers en trainingstijden.

De trainingen van Heren Zaterdag 1 en Heren Zondag 2 starten in de week van 15 augustus , alle andere trainingen starten in de week van 22 augustus. In de week van 15 augustus kan alleen op het keepersveld getraind worden, in de week van 22 augustus wordt daar veld 3 aan toegevoegd en daarna zo spoedig mogelijk het wetraveld. Bij onduidelijkheden, neem contact op met de technische commissie.

Binnenkort worden de teampagina’s gevuld met de namen van de leiders en worden de leiders (indien gewenst) ook in de gelegenheid gesteld om via een eigen persoonlijke toegang wedstrijdverslagen, foto’s en andere team-informatie aan hun teampagina toe te voegen.