vv Harkstede

VV Harkstede 2 is kampioen!

Drie wedstrijden voor het einde van de competitie mag vv Harkstede 2 zich al kampioen noemen. Na het senioren-kampioenschap van Dames 1 in het seizoen 21/22, zijn nu de heren aan de beurt. Voor het eerst in 12 jaren (!) is een Harksteder herenteam kampioen geworden en heeft zij promotie afgedwongen.

Onder de bezielende leiding van Renato Deiana en Martijn Guikema en met intensieve ondersteuning van Robert Brekelmans (assistent-scheidsrechter) en Trees Bentem (fysiotherapeute), heeft de ploeg dit seizoen met 12 punten verschil van de concurrentie gewonnen, verreweg het minste aantal tegendoelpunten gekregen en ongeveer 100 doelpunten gescoord. Voorwaar een prestatie.

Afgelopen zondag kon daarom de kampioensschaal door Aaldrik Evenhuis worden overhandigd. Daarmee gaf hij het startschot voor een ouderwets gezellig feestje.