vv Harkstede

VV Harkstede is op zoek naar jeugdtrainers

Ben jij iemand die belangstelling heeft om een jeugdteam te trainen en eventueel de ambitie heeft om zich verder te ontwikkelen als trainer(ster)? Dat zou top zijn! Wij hebben nog enkele teams die wachten op jou!  

 
Wij zoeken iemand die in staat is een training te leiden, die een luisterend oor heeft voor de meningen die leven in de groep, maar uiteindelijk vanuit zijn of haar eigen overtuiging keuzes maakt en die helder communiceert. De trainer(ster) streeft door middel van gevarieerde trainingen naar betere teamprestaties maar is ook in staat individuele spelers(sters) beter te maken. 

Jouw taken

  • Twee keer per week de training verzorgen
  • Eventuele coaching tijdens de wedstrijden op zaterdag


Wat verwachten wij van jou? 

  • Betrouwbaar, open en eerlijk
  • Enthousiasme/plezier in het opleiden van jeugdspelers

Wat mag je van ons verwachten? 

  • Begeleiding via een eigen Technische Commissie, incl. oefenstof voor de trainingen
  • Goede trainingsfaciliteiten en –materialen (inclusief kleding)
  • Een gezellig club en een fantastische voetbalomgeving!
  • Het eventueel behalen van de benodigde trainers licenties op kosten van de vereniging behoort tot de mogelijkheden.

Presteren is belangrijk, maar plezier is minstens zo belangrijk binnen onze club. Heb je interesse en kom je graag met ons in gesprek? Mail dan naar tc@vvharkstede.nl of bel naar 06 51 66 12 48 (P. Boxum).

Geef het bericht door aan alle leden, maar uiteraard zijn ook niet-leden van harte welkom!

Let op; het is ook mogelijk dit als stageplaats in te vullen!